Kolibri Nappikorvakorut – Useita Värejä

20,00 

Kolibri Nappikorvakorut ovat ihana uutuus! Ihana Kolibri on saatavana neljässä ihanassa kimaltavassa värissä: hopea, kulta, jade ja musta. Saatavana nyt myös upeassa Hopea Peili -sävyssä sekä kuudessa Pastellisävyssä.  Korviksen halkaisija on 2cm ja se on erittäin kevyt! Sopii erinomaisesti myös lapsille!

Kolibri Nappikorvakorut ovat ihana uutuus! Ihana Kolibri on saatavana neljässä ihanassa kimaltavassa glittervärissä: hopea, kulta, jade ja musta sekä uutena Peili Hopeana sekä kuudessa ihanassa pastellisävyssä! Korviksen halkaisija on 2cm ja se ei paina juuri mitään. Sopii erinomaisesti myös lapsille! Nämä ovat  ihana lahjaidea! Kolibri Nappikorvakoru on osa uutta POP23 -mallistoa. Katso myös muut Nappikorvakorut!

titiMadam -korumalliston korut on tehty 3 mm paksuisesta akryylista Suomessa. Kaikki koruosat ovat nikkelittömiä. Lisää koruinspiraatiota instagramissa!

väri

, , , , , , , , , ,

kiinnitys

tappi

koko

pieni

materiaali

akryyli, glitter, peili